SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Parti skrin 13316110
nr 1331 6110
Parti skrin
och askar, 11 st, tenn
Kondition: bucklor, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 juni 2020
kl 20:16:18
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Firma Svenskt Tenn
Parti skrin
Kondition: bucklor, skador
nr 1331 6110
Parti skrin
och askar, 11 st, tenn
Kondition: bucklor, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 1 juni 2020 |
Tenn
Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn